Jest sposób

Hej, faktycznie trochę ostatnio zabrakło mi czasu na prowadzenie bloga. Zajęłam się praktycznym podejściem do tego problemu do mnie – czyli programem 12 kroków. U mnie on działa.
Szaleńczo łatwo to nie jest ale ogólnie program jest prosty.
Dość prężnie to działa w Warszawie i okolicach ale nie tylko.
Mnie samą można spotkać na mitingach DDA w Legionowie obok Warszawy.
Ktoś zainteresowany ?:-)
c.d.n.

11 Odpowiedzi na Jest sposób

 • Ferdydurke mówi:

  faktycznie , myślałam ,że zaginęłaś na amen :) !2 kroków to doskonała metoda . Praca nad sobą należy do najtrudniejszych . Powodzenia :)

 • ~Aquarius mówi:

  No faktycznie zapadłaś się pod ziemię :) ale dobrze że jesteś. Co do samego programu to faktycznie jest on prosty i trudny jednocześnie. Moim zdaniem w tym programie tak naprawdę nie chodzi o sam program a o działanie. Program ten zawiera w sobie bardzo dużo ze świata rozwoju osobistego i duchowego. Inne programy również zawierają wiele z 12-stu kroków. Działa jak się go naprawdę robi, bo dzięki temu zmieniam swoje postrzeganie świata, zmieniam swoje uwarunkowania. Jezus, Budda i wszyscy inni oświeceni ludzie mówili że aby się przebudzić trzeba najpierw oduczyć się tego czego się nauczyło, a to jest krok pierwszy „Uznaliśmy bezsilność wobec…” Czyli puszczam pierwsze i najsilniejsze uwarunkowanie, przekonanie na temat alkoholu, tożsamości, sexu, itd. Sam nie przerabiam programu 12-stu kroków, idę inną ścieżką rozwoju, jednak udaje mi się to co mi się udaje tylko dlatego że od ponad pięciu lat zdrowieje codziennie i dla siebie. Być może będę w przyszłości w Warszawie to się odezwę :) Pozdrawiam.

 • ~Ojciec M. mówi:

  Witaj
  Również prowadzę blog poruszając temat DDA (jeśli klikniesz w moją nazwę na pewno się tam dostaniesz). Liczę, że o programie 12 kroków będziesz informować na bierząco :)

 • ~Ania mówi:

  a ty rób jak uważasz Stefan..http://www.almoc.pl/img.php?id=2470

 • truskaweczkaa1238 mówi:

  ciągle czytam twojego bloga !
  wpadnij do mnie, jestem początkująca

 • ~Ania mówi:

  do onkologa Przychodzi pacjent ze złotą rybką http://www.almoc.pl/img.php?id=2536

 • ~wrażliwiec mówi:

  Jestem DDD, szukam ludzi podobnych do mnie, chcę poznać przyjaciół, dobrych znajomych. Jestem z Warszawy. Nie wiem, ja długo jeszcze będę mógł tak funkcjonować.

  skype: killsometime, mail: wrazart@gmail.com

 • ~mciochu mówi:

  Zarabiaj przez smartfona – http://adf.ly/1ACM9k

 • Też jestem w twojej sytuacji. Na szczęście już wyprowadziłam się do swojego chłopaka. I sami chcemy ułożyć swoje życie tak jak chcemy. Wierzymy, że będzie dobrze i osiągniemy sukces w życiu :)

 • ~Emma mówi:

  To się chyba wybiorę na te mitingi :)

 • ~Alex mówi:

  Hej co u Ciebie? Dalej można Cie spotkać na mitingach w Legionowie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>